O nas

KIM JESTEŚMY

W Ice’n’Roll skupiamy się na produkowaniu najlepszych lodów w Polsce, w najbardziej odpowiedzialny i ekologiczny sposób. Dzięki temu procesowi mamy nadzieję wzbogacić i ożywić otoczenie, w którym żyjemy i pracujemy, a w efekcie pozostawić świat odrobinę “słodszy” niż ten, który zastaliśmy.

NAJLEPSZE LODY. KROPKA.

Gęste i bogate w smaku, o gładkiej, spójnej teksturze pieszczącej wszystkie kubki smakowe. Dzięki prostocie procesu produkcyjnego i szczegółowej selekcji limitowanej ilości składników, otrzymujemy magiczny efekt.

JAK TO ROBIMY

Przykładamy olbrzymią wagę do jakości składników naszych lodów. Na ich podstawie tworzymy unikatowe, niezwykłe receptury przy zachowaniu obsesyjnej wręcz dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Zobacz nasz proces


PARTNERZY

Przez cały czas gromadzenia doświadczeń, nauczyliśmy się kilku rzeczy. Jedną z nich jest to, że podczas gdy nasze lody definiują nas, jesteśmy niczym bez naszych ludzi. Dlatego tak uważnie dobieramy swoich partnerów i dostawców.


DOCENILI NAS

W 2017 roku Ice’n’Roll wraz ze swoimi lodami został finalistą najsłynniejszego warszawskiego konkursu kulinarnego – Warszawska Pyza – organizowanego rokrocznie przez Gazetę Wyborczą. To niesamowite wyróżnienie dla nas, ponieważ byliśmy jedynym producentem lodów wśród kandydatów!


ZAPROŚ NAS DO SIEBIE

Chcesz mieć lody Ice’n’Roll na swojej imprezie? Nic prostszego.

Daj nam znać, przyjedziemy!

Formularz jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.