To już koniec!

To już koniec!
26 października 2021 Ice'n'Roll

Witajcie! Jak dobrze wiecie sezon lodowy dobiegł końca, ponieważ przyjęło się u nas w kraju, że jak jest zimno to się lodów nie je…
Próbowaliśmy to zmienić przez ostatnie 6 lat, ale niestety mimo wielokrotnych prób nie udało się.

Zatem jak co roku kończymy sezon i zamykamy Ice’n’Roll. Jednak tym razem nie otworzymy się już dla Was wiosną jak to robiliśmy na początek każdego kolejnego sezonu. Zamykamy Ice’n’Roll na stałe.

Jest to dla nas bardzo trudna decyzja. Zawsze wydawało nam się, że produkt najwyższej jakości, podany w fajnym miejscu sam się obroni… Niestety w naszych polskich realiach tak się nie dzieje. A my zawsze mówiliśmy, że wolimy zamknąć biznes niż zejść z jakością walcząc o masowego klienta. I tak też robimy…

Z tego miejsca chcemy podziękować Wam wszystkim za te wspólne 6 lat. Było nam super miło gościć Was, móc tworzyć dla Was nowe smaki, popijać hektolitry kawy przy pogaduchach. Dziękujemy za zaufanie do naszej jakości, za wierność, za przyjaźń. To dla nas prawdziwe bogactwo, które zabieramy ze sobą! 

Zatem żegnamy się z Wami drodzy Lodożercy… Być może wrócimy do Was w innym miejscu, w innej formule, w innym czasie, ale kiedy to nastąpi i czy w ogóle, tego nikt z nas nie wie…. Jeżeli jednak tak się stanie, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Dziękujemy raz jeszcze! Trzymajcie się zdrowo i uważajcie na siebie i swoich najbliższych, bo czasy wciąż trudne…

Pozdrawiamy i ściskamy!
Joanna, Bartek, Adam
Ice’n’Roll

Twoja ulubiona lodziarnia w Warszawie.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.