Zaginione receptury

NA RATUNEK LODOM!

O, nie! Tragedia!

W nocy zaginęły tajne przepisy na nasze przepyszne lody. Bez nich nie będziemy mogli robić Waszych ulubionych smaków. I co my teraz poczniemy?

Wygląda na to, że jakieś złośliwe chochliki pochowały wszystkie receptury do tajemniczych pudełek a do tego pozamykały je na szyfr. Pomóż nam odnaleźć właściwy kod i odkryj, gdzie zostały schowane przepisy.

OPIS

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na rodzinną grę miejską “Zaginione Receptury”, organizowaną przez Ice’n’Roll przy współpracy z Warsaw Paths oraz Escape Team.

Dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, przygotowaliśmy kilka tras o różnym stopniu trudności. Obiecujemy doskonałą zabawę dla rodziców z dziećmi (wersja łatwiejsza) oraz dorosłych, pragnących zmierzyć się z bardziej rozbudowanymi zagadkami w wersji trudniejszej.

Na uczestników, którzy odnajdą zaznaczone na tajemniczej mapie miejsca i poprawnie wykonają związane z nimi zadania, czekają nagrody ufundowane przez Ice’n’Roll!

Zapraszamy do nas 1 czerwca w godzinach 12:00 – 16:00. W tych ramach czasowych można się zgłosić i rozpocząć grę o dowolnej porze. Rozgrywka powinna zająć ok. 30-60 minut.

Udział w grze jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie liczby uczestników z Państwa strony. Zapraszamy!

 

Zgłoszenie

  SZCZEGÓŁY

  Data i godzina

  Sobota, 1 czerwca

  12:00 – 16:00

  Lokalizacja

  Ice’n’Roll ul. Rybałtów 20, Warszawa

  Czas trwania gry

  30 – 60 min

  Udział w grze

  Bezpłatny (wymagane zgłoszenie)